INDYWIDUALNE STOISKA TARGOWE

1

Słuchamy naszych klientów, analizujemy preferencje wzornictwa, proponujemy rozwiązania materiałowe, projektujemy i przedstawiamy wizualizacje stoiska. Z energią, cierpliwością i determinacją tworzymy, budujemy i serwisujemy indywidualne stoiska targowe w dowolnych miejscach na świecie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji z materiałów takich jak drewno, stal, aluminium, szkło, tworzywa sztuczne i płyty meblowe, gwarantuje solidność i jakość wykonania. Niestandardowe i pełne nowoczesnego wzornictwa projekty naszych designerów stwarzają niepowtarzalny efekt wizualny przy jednoczesnym zachowaniu ergonomii i funkcjonalności stoiska.

W naszych przedsięwzięciach dbamy o minimalizację odpadów produkcyjnych a także stosujemy energooszczędne oświetlenie LED redukując negatywny wypływ na środowisko naturalne.

Efektowność stoiska wzbogacają dekoracje, rośliny, fototapety, wydruki wielkoformatowe i tekstylia. Dodatkowe korzyści wizualne uzyskujemy dzięki specjalistycznemu oświetleniu LED, rozwiązania, które stosujemy dla naszych klientów w tym zakresie sprawiają, iż całość stoiska wygląda spójnie i efektownie.

Oznakowanie, logotypy, elementy graficzne stoiska targowego na Państwa życzenie wykonujemy z folii samoprzylepnej kolorowej lub z nadrukiem, plexiglas, styroduru, aluminium i szkła. Wykonujemy litery i dowolne kształty również i w 3D wraz z podświetleniem LED.

Dla najlepszej ekspozycji Państwa produktów i materiałów reklamowych projektujemy i wykonujemy regały, ekspozytory i stojaki reklamowe.

Nieodzownym wyposażeniem stoiska są meble, sprzęt RTV, multimedia i zaplecze socjalne wyposażone w sprzęt AGD i akcesoria, które są zawsze wpasowane przez projektantów w koncept stoiska.

Meble z naszej wypożyczalni są nie tylko niezbędnym wyposażeniem, ale dopełnieniem całego wizerunku stoiska targowego. Projektanci w miarę potrzeb klienta dostosowują ilość mebli a także ich rozkład. Projektujemy z uwzględnieniem podziału na strefy. Pierwsza strefa tzw. help desk bądź recepcja wyposażone w lady, hokery, kolejna strefa to miejsca spotkań umeblowane w stoliki wraz z krzesłami lub zestawy foteli i sof wraz ze stolikami kawowymi. Na życzenie klientów aranżujemy strefy VIP, pokoje konferencyjne a także bardzo popularne lady barowe wraz ze stołkami barowymi i stolikami koktajlowymi.

Sprzęt RTV, czyli telewizory Full HD, 4K, projektory multimedialne, ekrany projekcyjne montujemy na stojakach mobilnych lub na ścianach zabudowy stoiska, jako element wpasowany zgodnie z projektem.

Zaplecza socjalne i lady barowe w pełni wyposażamy w sprzęt AGD i akcesoria. Przede wszystkim lodówki, zmywarki do naczyń, ekspresy do kawy, czajniki, kostkarki do lodu, nalewaki do piwa i inne niezbędne urządzenia.

Wszystkie te udogodnienia po to, aby mogli Państwo z pełną swobodą i komfortem pracować podczas targów oraz gościć swoich kontrahentów na stoisku.

Jako alternatywa w zakresie technologii zabudowy stoisk oferujemy naszym klientom możliwość wykreowania i zbudowania stoiska w oparciu o gotowe, aluminiowe systemy typu Octa, Maxima. System taki pozwala szybko i elastycznie budować stoiska targowe. Zastosowanie systemu aluminiowych typu Octanorm oraz Maxima redukuje do minimum odpady produkcyjne, ponadto stosowane przez nas oświetlenie LED redukuje zużycie energii elektrycznej, co przekłada się pozytywnie na ochronę środowiska naturalnego a także oszczędza na kosztach realizacji.

Aby wyróżnić się spośród wystawców lub aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię targową proponujemy budowę stoisk piętrowych. Duże i efektowne stoiska przyciągają odwiedzających robiąc ogromne wrażenie. Mogą Państwo w jednym czasie przyjąć więcej kontrahentów, wyeksponować więcej produktów. Na piętrze aranżowane są często strefy VIP. Stoisko piętrowe w reasumpcji daje wiele bezpośrednich korzyści wizerunkowych, organizacyjnych i biznesowych.

Wiele ośrodków targowych oferuje wystawcom również powierzchnią wystawienniczą na zewnątrz hal targowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy korzystają z takiej formy promocji, kreujemy, projektujemy, konstruujemy i prefabrykujemy pawilony wolnostojące, namioty wystawowe, kontenery i inne konstrukcje wykonane ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych.

Dla Państwa korzyści biznesowych i wygody zapewniamy pełną obsługę począwszy od etapu koncepcji i projektu, aż po etap logistyki, montażu i demontażu a nawet magazynowania indywidualnego stoiska targowego.