KARIERA

Osoby zainteresowane pracą w Expo Code prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@expocode.pl. W tytule prosimy wpisać „nazwę stanowiska”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

MONTER STOISK

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dyspozycyjność (kilkudniowe wyjazdy służbowe Polska – Europa).
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane inne uprawnienia).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność i punktualność.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie elementów zabudowy stoisk targowych na hali produkcyjnej, montaż i demontaż stoiska na targach,wykonywanie mebli i elementów wyposażenia targowego.

Mile widziani stolarze, cieśle, malarze, elektrycy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

STOLARZ

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie stolarza min. 1 rok.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Produkcja i montaż mebli targowych.
  • Składanie mebli,- Renowacja mebli.
  • Cięcie i obróbka elementów drewnianych.
  • Obsługa maszyn stolarskich.

Oferujemy:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY/ SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej min. 1 rok.
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów.
  • Umiejętność negocjacji.
  • Kreatywność i silna motywacja do pracy.
  • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania.
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Word, Excel).
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami.
  • Stała współpraca z innymi działami w firmie.
  • Dyspozycyjność (krótkie wyjazdy służbowe Polska – Europa).
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i graficznej stoiska.
  • Kosztorysowanie projektów.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.