ZABUDOWA WNĘTRZ I PRZESTRZENI KOMERCYJNYCH

2

Wnętrza, to tu mieszkamy, pracujemy, odpoczywamy, uczymy się, spotykamy się biznesowo i prywatnie, spożywamy posiłki i pijemy napoje.

Dlatego nasz zespół, narzędzia i maszyny są do Państwa dyspozycji również w zakresie projektowania
i realizacji wnętrz prywatnych, socjalnych i komercyjnych. Projektujemy i wykonujemy zabudowy, aranżacje przestrzeni takich jak biura, recepcje, meeting roomy, sale konferencyjne, hole, gabinety, show roomy, salony, restauracje i inne przestrzenie komercyjne.

Nasi projektanci kreują wnętrza, tworzą nietuzinkowe, unikatowe i efektowne projekty przy równoczesnym uwzględnieniu ergonomii i maksymalnej użyteczności danej przestrzeni.

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w produkcji z materiałów takich jak drewno, stal, aluminium, szkło, tworzywa sztuczne i płyty meblowe, to gwarantuje solidność i wysoką, jakość wykonania.

Podczas realizacji minimalizujemy ilość odpadów produkcyjnych a także używamy energooszczędnego oświetlenia LED w trosce o środowisko naturalne.

Integralną częścią każdego wnętrza są meble, dekoracje, fototapety, wydruki wielkoformatowe i tekstylia. My to wszystko wykonujemy, sprawiamy, że całość wnętrza jest spójna, przyjazna i efektowna.

Państwa produkty i usługi wymagają najlepszego wyeksponowania, ekspozycja musi być czytelna, łatwo dostępna i przyciągająca oko potencjalnego klienta. Odpowiedzią na te potrzeby są produkowane i dostarczane przez Expo Code, dedykowane regały, ekspozytory i stojaki na produkty oraz materiały reklamowe.

Expo Code projektuje, produkuje i montuje również: wyspy handlowe, systemy shop in shop, punkty usługowe, punkty informacyjne, stoiska handlowe, wyspy gastronomiczne, food courty, wyspy sklepowe, wyspy usługowe, kioski prezentacyjne, kioski usługowe, standy. W procesie planowania uwzględniamy indywidualne rozwiązania dopasowane do danych powierzchni i konkretnych wymogów centr handlowych a także zapewniamy prawidłową i czytelną ekspozycję liter i logotypów 3D i innych elementów identyfikacji wizualnej.